LIMITOVANÁ EDICE V PŘEDPRODEJI ZA 1.000 Kč

 

en-Ten který přichází - DÁREK ZDARMA

Vážení a milí návštěvníci projektu "Po stopách 6000 let světových dějin" s radostí Vám oznamuji, že každý klient, který si objednal a zaplatil předplatné na naší unikátní knihu dostane dárek:  KNIHU "Ten, který přichází"   Tato kniha v tištěné podobě + audio verze MP3 (na CD) Vám přijde domů na Vaší adresu uvedenou v objednávce, kterou jste nám zaslali, takže pokud jste jsi již knihu "Po stopách 6000 let světových dějin" objednali, nemusíte nic vyplňovat, knihy vám přijdou obě spolu přes PPL.  O projektu Kniha jedinečným způsobem představuje život a dílo osobnosti, která zásadně ovlivnila historii lidstva - Ježíše z Nazareta. Jeho život má dodnes vliv na naše myšlení, filozofii, historii, kulturu, hudbu i další oblasti umění, ale především na naši morálku a etické postoje. Jeho učení vycházející ze starožidovských spisů se stalo základem právních systémů a ovlivnilo i hospodářský rozvoj všech zemí, do kterých křesťanství proniklo. I přes nesporný historický dopad Ježíšova vystoupení zůstává jeho postava zahalena nejedním tajemstvím. Je spojena s těmi nejhlubšími touhami a očekáváním. Nikdo neměl tolik následovníků, ale také tolik pronásledovatelů. I když téměř každý z nás o Ježíši něco slyšel, máme jen málokdy možnost dostat se k tak uceleným informacím, které tato kniha nabízí. Pokud si chcete objednat knihu nezávisle na objednávce naší knihy, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře v eshopu. Zbyněk Čep

0.00 Kč

en-The timechart HISTORY OF THE WORLD - Sixth edition

DNE 3.1.2019 STARTUJE PŘEDPRODEJ UNIKÁTNÍ KNIHY V ORIGINÁLNÍM ANGLICKÉM JAZYCE Tato kniha má svůj podtitul: "Po stopách 6000 let světových dějin" "Over 6000 years of world history ufloded" Vážení a milí budoucí vlastníci této knihy, právě nyní se nacházíme na časové ose, která začíná stvořením světa a prvních lidí na této planetě, tedy Adama a Evy. Je to už přes 6.000 let, co Bůh řekl: Gn 1:31 Bůh viděl všechno, co učinil, a hle, bylo to velmi dobré! Byl večer a bylo ráno, den šestý. Jak do tohoto příběhu, který podle miliardy Křesťanů na celém světě zapadáš ty osobně?!? Kde je Tvé místo na této planetě, kde se vzali Tvoji předci a kdo jsou prarodiče Tvých předků nejen po Kristu, ale i před Kristem? Je možné, že tento svět řídí něco nebo někdo, koho jsi třeba právě Ty ještě nepoznal? Tato unikátní kniha, která nemá co do obsahu a chronologického uspořádání v ČR a SR konkurenci. Je spousta podobných knih, jen tato je zcela vyjímečná svým zpracováním, velikostí a přesně zpracovanými historickými informacemi z celého světa. Přátelé, tohle je kniha, která Vám pomůže dát dohromady vše čemu jste až doposud nepřikládali větší váhu a přitom Vám pomůže, aby jste v ní našli i sami sebe. Věřte, náhody neexistují a tato kniha potvrzuje vesmírný zákon AKCE & REAKCE. Tedy vše někdo přesně vymyslel a dal dohromady a vše se od počátku do konce řídí jeho pravidly ... Přejeme Vám krásný zážitek a pamatujte: Mt 7:8 Neboť každý, kdo prosí, dostává; kdo hledá, nalézá, a tomu, kdo tluče, bude otevřeno. Zbyněk Čep - distributor knihy ZAKOUPENÍM TÉTO KNIHY PODPOŘÍTE PROJEKT NA ZNOVU VYDÁNÍ ČESKÉ VERZE TÉTO KNIHY Z ROKU 1997 Ř 8:28 Víme, že těm, kdo milují Boha, všechno napomáhá k dobrému - totiž těm, které povolal podle svého záměru. 

1,000.00 Kč

en-CHRONOLOGICKÁ MAPA SVĚTOVÝCH DĚJIN v ČESKÉM JAZYCE

DNE 15.12.2018 STARTUJE PŘEDPRODEJ KNIHY ZA AKČNÍ CENU 1.000 Kč + poštovné a balné. Tato kniha má svůj podtitul: "Po stopách 6000 let světových dějin" Jedná se o knihu: CHRONOLOGICKÁ MAPA SVĚTOVÝCH DĚJIN v ČESKÉM JAZYCE podle původního vydání z roku 1997 doplněna na přední straně o 3 listy s časovými údaji od roku 1997 do roku 2017|! Vážení a milí budoucí vlastníci této knihy, právě nyní se nacházíme na časové ose, která začíná stvořením světa a prvních lidí na této planetě, tedy Adama a Evy. Je to už přes 6.000 let, co Bůh řekl: Gn 1:31 Bůh viděl všechno, co učinil, a hle, bylo to velmi dobré! Byl večer a bylo ráno, den šestý.  Jak do tohoto příběhu, který podle miliardy Křesťanů na celém světě zapadáš ty osobně?!? Kde je Tvé místo na této planetě, kde se vzali Tvoji předci a kdo jsou prarodiče Tvých předků nejen po Kristu, ale i před Kristem? Je možné, že tento svět řídí něco nebo někdo, koho jsi třeba právě Ty ještě nepoznal? Tato unikátní kniha, která nemá co do obsahu a chronologického uspořádání v ČR a SR konkurenci. Je spousta podobných knih, jen tato je zcela vyjímečná svým zpracováním, velikostí a přesně zpracovanými historickými informacemi z celého světa. Přátelé, tohle je kniha, která Vám pomůže dát dohromady vše čemu jste až doposud nepřikládali větší váhu a přitom Vám pomůže, aby jste v ní našli i sami sebe. Věřte, náhody neexistují a tato kniha potvrzuje vesmírný zákon AKCE & REAKCE. Tedy vše někdo přesně vymyslel a dal dohromady a vše se od počátku do konce řídí jeho pravidly ... Přejeme Vám krásný zážitek a pamatujte: Mt 7:8 Neboť každý, kdo prosí, dostává; kdo hledá, nalézá, a tomu, kdo tluče, bude otevřeno.  Zbyněk Čep - distributor knihy

1,000.00 Kč 1,333.00 Kč

  Tato CHRONOLOGICKÁ MAPA SVĚTOVÝCH DĚJIN je knižní bestseller, kterého se prodalo po celém světě více jak 1.500.000 ks výtisků! Tato jedinečná KNIHA byla přeložena do 6 světových jazyků vč. ČESKÉ VERZE, kterou máte nyní možnost zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu 1.000 Kč!


  VIDEO UPOUTÁVKA


  Úvodní slovo vydavatele knihy "Po stopách 6000 let světových dějin"

  Prezentace "CHRONOLOGICKÉ MAPY 6000 LET SVĚTOVÝCH DĚJIN"

  OBJEDNAT  KNIHU

  "Vážení a milí potencionální čtenáři a zájemci o knihu po stopách 6.000 let lidských dějin. Každý z nás touží znát pravdu o historii nejen naší země, ale i nás jako samotného lidstva a tak věříme, že Vám tato kniha pomůže Otevřít Oči a poznat PRAVDU neboť PRAVDA VÁS OSVOBODÍ"        

                                                         Zbyněk Čep - vydavatel

  HISTORIE USA

  HISTORIE ČÍNY

  HISTORIE RUSKA