en-CHRONOLOGICKÁ MAPA SVĚTOVÝCH DĚJIN v ČESKÉM JAZYCE

Světový unikát

DNE 15.12.2018 STARTUJE PŘEDPRODEJ KNIHY ZA AKČNÍ CENU 1.000 Kč + poštovné a balné.

Tato kniha má svůj podtitul:

"Po stopách 6000 let světových dějin"

Jedná se o knihu: CHRONOLOGICKÁ MAPA SVĚTOVÝCH DĚJIN v ČESKÉM JAZYCE podle původního vydání z roku 1997 doplněna na přední straně o 3 listy s časovými údaji od roku 1997 do roku 2017|!

Vážení a milí budoucí vlastníci této knihy, právě nyní se nacházíme na časové ose, která začíná stvořením světa a prvních lidí na této planetě, tedy Adama a Evy. Je to už přes 6.000 let, co Bůh řekl:

Gn 1:31 Bůh viděl všechno, co učinil, a hle, bylo to velmi dobré! Byl večer a bylo ráno, den šestý. 

Jak do tohoto příběhu, který podle miliardy Křesťanů na celém světě zapadáš ty osobně?!? Kde je Tvé místo na této planetě, kde se vzali Tvoji předci a kdo jsou prarodiče Tvých předků nejen po Kristu, ale i před Kristem? Je možné, že tento svět řídí něco nebo někdo, koho jsi třeba právě Ty ještě nepoznal?

Tato unikátní kniha, která nemá co do obsahu a chronologického uspořádání v ČR a SR konkurenci. Je spousta podobných knih, jen tato je zcela vyjímečná svým zpracováním, velikostí a přesně zpracovanými historickými informacemi z celého světa.

Přátelé, tohle je kniha, která Vám pomůže dát dohromady vše čemu jste až doposud nepřikládali větší váhu a přitom Vám pomůže, aby jste v ní našli i sami sebe. Věřte, náhody neexistují a tato kniha potvrzuje vesmírný zákon AKCE & REAKCE. Tedy vše někdo přesně vymyslel a dal dohromady a vše se od počátku do konce řídí jeho pravidly ...

Přejeme Vám krásný zážitek a pamatujte:

Mt 7:8 Neboť každý, kdo prosí, dostává; kdo hledá, nalézá, a tomu, kdo tluče, bude otevřeno. 

Zbyněk Čep - distributor knihy

1,000.00 Kč 1,333.00 Kč
Please select variants first