en-Ten který přichází - DÁREK ZDARMA

DÁREK ZDARMA

Vážení a milí návštěvníci projektu "Po stopách 6000 let světových dějin" s radostí Vám oznamuji, že každý klient, který si objednal a zaplatil předplatné na naší unikátní knihu dostane dárek:  KNIHU "Ten, který přichází" 


Tato kniha v tištěné podobě + audio verze MP3 (na CD) Vám přijde domů na Vaší adresu uvedenou v objednávce, kterou jste nám zaslali, takže pokud jste jsi již knihu "Po stopách 6000 let světových dějin" objednali, nemusíte nic vyplňovat, knihy vám přijdou obě spolu přes PPL. 


O projektu

Kniha jedinečným způsobem představuje život a dílo osobnosti, která zásadně ovlivnila historii lidstva - Ježíše z Nazareta. Jeho život má dodnes vliv na naše myšlení, filozofii, historii, kulturu, hudbu i další oblasti umění, ale především na naši morálku a etické postoje. Jeho učení vycházející ze starožidovských spisů se stalo základem právních systémů a ovlivnilo i hospodářský rozvoj všech zemí, do kterých křesťanství proniklo. I přes nesporný historický dopad Ježíšova vystoupení zůstává jeho postava zahalena nejedním tajemstvím. Je spojena s těmi nejhlubšími touhami a očekáváním. Nikdo neměl tolik následovníků, ale také tolik pronásledovatelů. I když téměř každý z nás o Ježíši něco slyšel, máme jen málokdy možnost dostat se k tak uceleným informacím, které tato kniha nabízí.

Pokud si chcete objednat knihu nezávisle na objednávce naší knihy, můžete tak učinit prostřednictvím tohoto formuláře v eshopu.

Zbyněk Čep

0.00 Kč
Please select variants first